Polski
English
Deutch
O firmie  #  Produkty  #  Dotacje  #  Kontakt   
 #  Kapsuła całoroczna
 #  Żaluzje fasadowe
 #  Markizy
 #  Hale namiotowe
 #  Zadaszenia
 #  Rolety
 #  Żaluzje
 #  Siatki przeciw insektom
 #  Rolety zabezpieczające
 #  Organizacja imprez
 #  Elementy

MARKIZY

Sztandarowym produktem w ofercie naszej firmy są wszelkiego typu markizy.
Podstawową funkcją wszystkich markiz jest zabezpieczenie pomieszczeń użytkowych przed słońcem, a różne rodzaje konstrukcji pozwalają na dopasowanie odpowiedniej markizy do budynków mieszkalnych, punktów handlowych oraz gastronomicznych. Ważną rolą, jaką pełnią markiz, a docenioną przez największe koncerny handlowe i gastronomiczne jest możliwość umieszczenia nadruków reklamowych. Nasza pracownia plastyczna wykona na Państwa zlecenie dowolne nadruki reklamowe według dostarczonego projektu.

Nowoczesne silniki i sterowania firmy Somfy zastosowane do tradycyjnej technologii markizowej, pozwalają na wygodne sterowanie zwijaniem markizy bez potrzeby używania korby. Odpowiednie czujniki zabezpieczające oraz doskonałe silniki i sterowniki gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę.
Poszczególne typy markiz mogą być wykonane z materiałów tekstylnych lub z poliestrów powlekanych PCV, a szeroka gama kolorów i wzorów zaspokoi najbardziej wyszukane gusta.

Dla firm handlowych i produkcyjnych proponujemy sprzedaż komponentów i surowców do produkcji, oraz gotowych markiz po atrakcyjnej cenie hurtowej.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się następujące typy markiz:

KOSZOWA

Najbardziej popularny typ markizy, najczęściej stosowany nad wszelkiego rodzaju witrynami, wejściami oraz oknami sklepowymi i restauracyjnymi. Konstrukcja wykonana z aluminium anodowanego jest pokryta materiałem tekstylnym lub poliestrem powlekanym PVC. Markiza koszowa umieszczona nad zatłoczonym ciągiem komunikacyjnym, doskonale uwidoczni i zareklamuje Państwa działalność oraz zabezpieczy pomieszczenia przed słońcem, zwiększając komfort Państwa i Państwa klientów.

TARASOWA
Niezastąpione rozwiązanie dla osób posiadających tarasy, ogrody letnie oraz inne duże powierzchnie narażone na oddziaływanie słońca. Mocne i niezawodne ramiona lakierowane proszkowo w dowolnym kolorze i doskonałej jakości materiały użyte do produkcji dają świetny efekt użytkowy oraz wizualny. Rozwijanie i zwijanie markizy odbywa się za pomoc korby ręcznej lub silnika elektrycznego. Stosowana przez nas automatyka firmy Somfy daje możliwość projektowania systemów sterowania markizami tarasowymi, uwzględniających czynniki zewnętrzne takie jak wiatr, deszcz i słońce. Opcjonalny daszek redukuje wpływ czynników pogodowych działających na tkaninę.

ATLANTA
Markiza Atlanta jest typową markizą montowaną na oknach w domach lub w sklepach. Charakterystyczną cechą tego rodzaju markiz jest możliwość ręcznego sterowania markizą bezpośrednio z mieszkania lub sklepu, bez opuszczania pomieszczenia.

ROBUSTA
Robusta jest markizą przeznaczoną do stosowania na balkonach i szerokich witrynach sklepowych. Zastosowanie sprężyn u podstawy ramion zabezpiecza markizę przed składaniem pod wpływem wiatru. Siły naporu wiatru na markizę są rozłożone na uchwyty ramion i uchwyty rury nawojowej.

COFFRE
Biorąc pod uwagę całą gamę kształtów i konstrukcji markiz, ten rodzaj konstrukcji można przedstawić jako najbardziej luksusową. Całkowite zrolowanie markizy, powoduje jej zabezpieczenie przed wpływem warunków atmosferycznych oraz praktyczne ukrycie materiału w estetycznej kasecie.

MARKIZOLETA (PIONOWA)
Markizoleta jest markizą do przesłony okna, w której materiał porusza się w płaszczyźnie pionowej, bezpośrednio przy oknie. Idealne rozwiązanie do stosowania w budynkach użyteczności publicznej i budynkach biurowych.

WERANDOWA
Najlepsze rozwiązanie do przesłonięcia przeszklonych powierzchni ogrodów zimowych. Elektryczny napęd umożliwia wygodne sterowanie roletami z pomieszczenia.

DWUSTRONNA
Dwie markizy umieszczone na konstrukcji samonośnej umożliwiają przesłonięcie dużej powierzchni bez potrzeby montażu do ściany. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz umieszczenie reklamy zarówno na bokach markizy jak i na samej tkaninie.


galeria »
Dofinansowano z funduszy UE  
O firmie  #  Produkty  #  Dotacje  #  Kontakt 
namioty, hale namiotowe, markizy